Oplotenie pre profesionálov

Tyčové oplotenie

Zoznámte sa s kompletnou škálou tyčových plotov k zvýšeniu hodnoty, bezpečnosti a ochrany všetkých priestorov, od kolektívneho bývania až k vysoko citlivým objektom.

Vyberte

Oplotenie zo zváraných panelov

Oplotenie zo zváraných panelov DIRICKX je koncept panely + stĺpiky, so zvarenými horizontálnymi a vertikálnymi drôtmi, ktorý zlučuje jednoduchosť montáže, dizajn, estetiku, rozsiahlosť škály, pevnosť, odolnosť a kvalitu úpravy.

Vyberte

Personalizované oplotenie

Chrániť svoje súkromie, zvýšiť hodnotu svojho bývania alebo vytvoriť priestor vo svojej záhrade a navyše dodať štýl vášmu oploteniu! Zoznámte sa s LOOKX, patentovaným, jedinečným a kreatívnym systémom oplotenia určeným na personalizáciu.

Vyberte

Zvarované pletivo v rolkách

Škála zváraného pletiva v rolkách sa skladá z niekoľkých modelov zodpovedajúcich rôznym použitiam podľa kvality úpravy : pozink alebo plast. Oko je spevnené zvarom.

Vyberte

Oplotenie športovísk

Škála oplotení pre športové a rekreačné areály združuje výrobky určené pre vybavenie športovísk (štadióny, hracie plochy, športové haly) na účely vyhradenia, prevencie a zaručenia pohodlia.

Vyberte

Pletivá z vlnitého drôtu

Oplotenia z vlnitého drôtu sú tradičnými výrobkami v ponuke DIRICKX. Štruktúra oka bez možnosti rozpletenia z pevných vlnitých drôtov dodá vášmu oploteniu pevnosť a dlhodobú životnosť.

Vyberte

Stĺpiky

Tu nájdete kompletnú škálu stĺpikov zodpovedajúcich rôznym použitiam a umožňujúcich prispôsobiť sa optimálne typu oplotenia, ktoré ste zvolili.

Vyberte

Žiletková ochrana

Žiletková ochrana dodáva odradzujúci charakter bezpečnostným plotom a objektom s potrebou vysokej bezpečnosti.

Vyberte

4- hranné pletené pletivá

4- hranné pletené pletivo je pružným tradičným pletivom s kosoštvorcovými očkami určeným predovšetkým pre zvlnený terén.

Vyberte