Oplotenie pre koncových užívateľov

Tyčové oplotenie

Zoznámte sa s kompletnou škálou tyčových plotov k zvýšeniu hodnoty, bezpečnosti a ochrany všetkých priestorov, od kolektívneho bývania až k vysoko citlivým objektom.

Vyberte

Oplotenie pre poľnohospodárstvo

Škála pletív pre poľnohospodárstvo združuje výrobky určené pre vyhradenie veľkých pozemkov, pastvín a miest, kde sa držia veľké alebo drobné hospodárske zvieratá.

Vyberte

Oplotenie zo zváraných panelov

Oplotenie zo zváraných panelov DIRICKX je koncept panely + stĺpiky, so zvarenými horizontálnymi a vertikálnymi drôtmi, ktorý zlučuje jednoduchosť montáže, dizajn, estetiku, rozsiahlosť škály, pevnosť, odolnosť a kvalitu úpravy.

Vyberte

Personalizované oplotenie

Chrániť svoje súkromie, zvýšiť hodnotu svojho bývania alebo vytvoriť priestor vo svojej záhrade a navyše dodať štýl vášmu oploteniu! Zoznámte sa s LOOKX, patentovaným, jedinečným a kreatívnym systémom oplotenia určeným na personalizáciu.

Vyberte

Zvarované pletivo v rolkách

Škála zváraného pletiva v rolkách sa skladá z niekoľkých modelov zodpovedajúcich rôznym použitiam podľa kvality úpravy : pozink alebo plast. Oko je spevnené zvarom.

Vyberte

Stĺpiky

Tu nájdete kompletnú škálu stĺpikov zodpovedajúcich rôznym použitiam a umožňujúcich prispôsobiť sa optimálne typu oplotenia, ktoré ste zvolili.

Vyberte

4- hranné pletené pletivá

4- hranné pletené pletivo je pružným tradičným pletivom s kosoštvorcovými očkami určeným predovšetkým pre zvlnený terén.

Vyberte

Tieniace lamely

Škála tieniacich lamiel vás chráni pred nediskrétnymi pohľadmi a zaisťuje tak súkromie vo vašej záhrade.

Vyberte